Miesięczne archiwum: Listopad 2015

Święto pluszowego misia w bibliotece

W dniu 26 listopada 2015 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Cmolasie jak co roku odbyło się spotkanie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia połączone z Andrzejkami. Na urodzinową uroczystość przybyli uczniowie klas pierwszych z Zespołu Szkół w Cmolasie.

Opublikowano Aktualności, Cmolas | Możliwość komentowania Święto pluszowego misia w bibliotece została wyłączona

Spotkanie z Pluszowy Misiem w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowach Tuszowskich

Dnia 24 i 25 listopada 2015 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowach Tuszowskich odbyły się imprezy z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Opublikowano Aktualności, Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska, Ostrowy Tuszowskie | Możliwość komentowania Spotkanie z Pluszowy Misiem w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowach Tuszowskich została wyłączona

Konkurs Fotograficzny „Przyroda w obiektywie”

W dniu 17 listopada w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowach Tuszowskich odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Fotograficznym „Przyroda w obiektywie”. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV- VI i gimnazjum z terenu gminy Cmolas.

Opublikowano Aktualności, Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska, Ostrowy Tuszowskie | Możliwość komentowania Konkurs Fotograficzny „Przyroda w obiektywie” została wyłączona