Zimowe zabawy z książką i przyrodą

GBP Filia w Ostrowach Tuszowskich oraz Centrum Edukacji Ekologicznej „Puszcza Sandomierska” zapraszają na „Zimowe zabawy z książką i przyrodą”. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży i odbywać się będą od poniedziałku do piątku (15-26 luty 2016 )w godzinach od 13.00 -15.00.

W programie:

Poniedziałek – 15 luty 2016
„Memory” – o zwierzętach- sprawdź swoją pamięć, gry planszowe
(zajęcia w Centrum E.E.)

Wtorek-16 luty 2016
„My jesteśmy krasnoludki”- zabawy muzyczno- plastyczne, głośne czytanie bajek o krasnoludkach (zajęcia w bibliotece )

Środa – 17 luty 2016
„Dzień Bałwana”- konkurs na największego bałwana( zabawa na dworze), (w razie braku śniegu zajęcia plastyczne pt. „Bałwanek” z wykorzystaniem waty, pasty do zębów, plasteliny.

Czwartek-18 luty 2016
„Spotkanie z baśnią”- zajęcia edukacyjno – literackie z wykorzystaniem baśni H. Ch. Andersena (zajęcia w bibliotece )

Piątek -19 luty
„Sieciaki – bezpieczny Internet” -gry edukacyjne (zajęcia w bibliotece i Centrum E E.)

Poniedziałek-22 luty 2016
„Kreatywny recykling”- zajęcia plastyczno – techniczne (zajęcia w Centrum E. E.)

Wtorek- 23 luty 2016
„Zimowe opowieści”- głośne czytanie bajek o zimie. Konkurs pięknego czytania. ( zajęcia w bibliotece )

Środa -24 luty 2016
„Ćwiczenia z myślenia”- kalambury, zabawy literackie, plastyczne i animacyjne (zajęcia w bibliotece)

Czwartek- 25 luty 2016
„Wszystko co chciałbym wiedzieć o zwierzętach Arktyki i Antarktydy”- zajęcia z wykorzystaniem Internetu (zajęcia w Centrum E. E.)

Piątek- 26 luty 2016
„Zimowy spacer” -przejście fragmentem Ścieżki przyrodniczo- edukacyjnej „Po złoto na Górę”. Obserwowanie zimowego krajobrazu (zajęcia fotograficzne w plenerze).

Zapraszamy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska, Ostrowy Tuszowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.