Konkurs czytelniczy pt. „Najlepszy czytelnik roku 2015/2016”

Gminna Biblioteka Publiczna w Cmolasie wspólnie z biblioteką szkolną  Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jagodniku zorganizowała konkurs czytelniczy, który  trwał od października 2015r. do maja 2016r.

S1160009

Miał on na celu rozbudzić potrzebę czytania i motywacji dzieci do kulturalnego spędzania wolnego czasu oraz wzbudzić w dzieciach poczucie szacunku dla książek i nawyku korzystania ze zbiorów bibliotecznych.
W konkursie wzięło udział 43 małych czytelników .
Spośród uczestników komisja wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach szkoły podstawowej i przedszkola.
Zwycięzcy i wyróżnieni w konkursie:
kategoria Szkoła Podstawowa klasy 0-III
I miejsce Dawid Guźda i Klaudia Maciąg
II miejsce Paulina Posłuszny
III miejsce Filip Noga
Wyróżnienia:
1.Maja Czachor
2.Wiktoria Babiarz
3.Marcelina Kozioł
4.Paulina Sudoł
5.Zofia Branas
kategoria przedszkole:
I miejsce Hubert Mokrzycki
II miejsce Karolina Maciąg
III miejsce Aleksandra Sumara i Ewelina Pachucka
Wyróżnienia:
1.Filip Fryc
2.Maciej Wilk
3.Aleksandra Pszeniczny

Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy laureatom . Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zachęcamy do dalszego korzystania z księgozbioru naszej biblioteki.

S1160004