Wystawa pt. „Ocalmy od zapomnienia”

13 maja 2016r. w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowach Tuszowskich odbyło się spotkanie z artystką ludową , panią Bożeną Maziarz z Ostrów Baranowskich oraz otwarcie wystawy pt. „Ocalmy od zapomnienia”.

IMG_6622

Zaproszeni na to spotkanie uczniowie klasy II – VI Szkoły Podstawowej w Ostrowach Tuszowskich i nauczyciele mogli posłuchać opowieści pani Bożeny o jej pasji jaką jest wyszywanie obrazów haftem krzyżykowym. Uczestnicy zobaczyli piękną wystawę jej prac. Dzieci mogły spróbować samodzielnie pod fachowym okiem artystki wykonać tą techniką

proste obrazki. Wystawa będzie trwać do końca czerwca 2016r.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska, Cmolas, Ostrowy Tuszowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.