Wakacje w bibliotece – Sierpień 2016r.

Gminna Biblioteka Publiczna Odział dla dzieci przygotowała ciekawy wakacyjny program zajęć . Oferta dla dzieci obejmowała wyjazd na Ścieżkę Przyrodniczą „Po złoto na górę”, piknik z książką , którego atrakcją było puszczanie latawców oraz zabawy na świeżym powietrzu.

img_6800

Dzieci chętnie brały udział w zajęciach z komputerami i internetem. Wykorzystując swoją wyobraźnię tworzyły piękne prace plastyczne różnymi technikami m.in. kamienne zwierzaki , ryżowe obrazki, zwierzaki naszych łąk wykonane metodą origami czy kredowe obrazki. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska, Cmolas, Ostrowy Tuszowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.