„Dziecięca wyobraźnia” – wystawa prac

W dniu 23.05.2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Cmolasie odbyło się otwarcie wystawy prac plastycznych  dzieci z oddziału  przedszkolnego i klas I-III Szkoły Podstawowej w Hadykówce.

Dzieci przygotowały krótką  część artystyczną, w której opowiedziały o swoim przedszkolu i czytaniu książek .Prace prezentowane na wystawie wykonane są różnymi technikami : wycinanki,  wydzieranki, malowanie plasteliną, płaskorzeźby z plasteliny i kulek papierowych, kompozycje papierowe z elementami techniki orgiami,  prace z rolek papierowych i butelek plastikowych.Mali artyści  wykonali prace plastyczne pod kierunkiem Pani Moniki Kosiorowskiej-Puk i Pani Moniki Dworak.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy, która trwać będzie do końca czerwca.