Biblioteka. Oczywiście! to hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek

W dniu 11 maja 2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Cmolasie odbyło się spotkanie przedszkolaków z Akademii Przedszkolaka w Cmolasie.

Dzieci miały okazję zwiedzić bibliotekę ,obejrzeć księgozbiór przeznaczony specjalnie dla nich, ale również zapoznały się ze sposobem wypożyczania książek oraz obowiązującym regulaminem. W czasie spotkania odbyło się także głośne czytanie bajki pt.”O smoku Novusiu” oraz zabawy w koło fortuny , gry planszowe, puzzle i klocki. Przedszkolaki otrzymały drobne upominki. Uśmiechnięte i zadowolone wróciły do swego przedszkola.  Serdecznie dziękujemy miłym gościom za udział w spotkaniu.