Przedszkolaki świętowały Dzień Dziecka w bibliotece

W dniu 6 czerwca 2017r.w Gminnej Bibliotece Publicznej w Cmolasie z okazji Dnia Dziecka odbyło się spotkanie pt.”Wszystkie dzieci nasze są”, na które przybyły  przedszkolaki z Przedszkola Niepublicznego Ochronka św. Józefa z Cmolasu.

Dzieci po zwiedzeniu biblioteki i wystawy , wysłuchały bajki „Franklin czyta kolegom”. Przy akompaniamencie gitary zachęcone przez panią wodzirej  w rytm wesołych melodii rockenrola ,”Kaczuszek” czy „Jedzie pociąg z daleka” tańczyły śpiewały i wesoło bawiły się z chustą animacyjną. Wiele radości sprawiły dzieciom bańki mydlane ,które wspólnie puszczały na zakończenie spotkania. Po wesołej zabawie przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek .Wesołe i uśmiechnięte wróciły do przedszkola.