Zajęcia w czasie wakacji

Centrum Edukacji Ekologicznej wspólnie z Filią Biblioteki Publicznej w Ostrowach Tuszowskich w miesiącu sierpniu zorganizowało zajęcia wakacyjne dla dzieci.

Na wszystkich chętnych czekało wiele ciekawych propozycji m.in. gry, zabawy, konkursy, quizy, głośne czytanie bajek, zajęcia przyrodnicze, spacery Ścieżką przyrodniczo- edukacyjną „Po złoto na Górę”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia artystyczne. Dzieci chętnie wykonywały różne prace m.in. akwarium w słoiku.

Poza tym przez cały okres wakacji CEE gościło kilka wycieczek m.in. dzieci biorące udział w zajęciach wakacyjnych z Trzęsówki i Cmolasu, a także uczestników obozów sportowych ( z Połańca, Tarnowa, Koszyc, Tomaszowa Lubelskiego) organizowanych przez OWiR. W trakcie pobytu w centrum dzieci i młodzież brała udział w pogadankach, oglądała wystawy, piekła kiełbaski na ognisku.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska, Ostrowy Tuszowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.