Nasz przyjaciel Miś

W dniu 29.11.2017 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej i filii Biblioteki Publicznej w Ostrowach Tuszowskich odbyło się spotkanie dzieci z oddziału przedszkolnego i klas początkowych ze  Szkoły Podstawowej z Ostrów Baranowskich i Tuszowskich  z okazji  Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przybyło do centrum ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem , a każdy był piękny i wyjątkowy.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji : zabawy przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną, słuchanie bajki o przygodach słynnego misia Puchatka oraz słodki poczęstunek.

Ten dzień przyniósł najmłodszym wiele uśmiechu. Jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska, Ostrowy Tuszowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.