Dzień Głośnego Czytania w Żłobku „Słoneczny zakątek” w Grupie Smerfów

W dniu 21 listopada 2017r. w ramach Dnia Głośnego Czytania do Żłobka „Słoneczny zakątek” w Kolbuszowej  do grupy Smerfów., został zaproszona  nasza bibliotekarka  z Oddziału Dziecięcego.

Na spotkanie zabrała  ze sobą piękne, kolorowe książki, które czytała i pokazywała maluchom w celu wyrobienia u żłobkowiczów już od najmłodszych lat nawyku czytania. Dzieci  z wielkim zainteresowaniem słuchały i odpowiadały na pytania. Natomiast podczas wesołej zabawy z czarodziejskim kuferkiem rozpoznawały różne postaci ze świata bajek. Dzieci wesołe i zadowolone  żegnając się z bibliotekarką  otrzymały słodką niespodziankę.