Ferie w Filia Trzęsówka

GBP  Filia Trzęsówka wraz z Wiejskim Domem Kultury w Trzęsówce zorganizowała zajęcia świetlicowe dla dzieci w czasie ferii zimowych.

Na wszystkich chętnych czekało wiele interesujących zadań  rozwijających dziecięcą kreatywność. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zajęciach plastycznych, takich jak lepienie z masy solnej, malowanie farbami, wyklejanie plasteliną, robienie obrazów z kolorowego piasku czy wspólne budowanie miasta z kartonów. Takim samym zainteresowaniem jak zajęcia plastyczne cieszyły się również gry i zabawy integracyjne i stolikowe między innymi Twister, Spadające małpki czy Bingo.

Zwieńczeniem dobrej zabawy był wyjazd do kina wspólnie z Samorządowym Ośrodkiem Kultury w Cmolasie. Film „Gnomy rozrabiają” bardzo podobał się dzieciom i był dla nich świetną rozrywką. Po takiej dawce zabawy i odpoczynku dzieci z pewnością chętnie wróciły do szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Cmolas, Trzęsówka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.