Święto Misia w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowach Tuszowskich

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Z tej okazji Filia Biblioteki Publicznej w Ostrowach Tuszowskich wspólnie  z Centrum Edukacji Ekologicznej, w dniu 21 listopada 2018 r., zaprosiła dzieci z klasy 0  z tutejszej szkoły do wspólnego świętowania Światowego Dnia Pluszowego Misia.

W tym dniu każdy przedszkolak przyniósł do centrum swojego ulubionego pluszaka. Przybyły misie małe, duże, białe, brązowe, zielone…

 A każdy był piękny i wyjątkowy. Zabawę rozpoczęto od przywitania dzieci z ich przyjaciółmi – misiami oraz przeczytania bajki pt. „Urodziny Kubusia Puchatka”. Następnie dzieci bawiły się i tańczyły przy misiowych przebojach. Organizatorzy dla uczestników przygotowali również słodki poczęstunek. Przedszkolaki zadowolone i uśmiechnięte opuszczały ostrowskie centrum.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska, Cmolas, Ostrowy Tuszowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.