„W Krainie baśni”

W dniu 4.06.2014 w CEE w Ostrowach Tuszowskich odbyło się wyjazdowe spotkanie integracyjne z okazji Dnia Dziecka zorganizowane dla przedszkolaków z Gminy Cmolas przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Cmolasie pt.”W Krainie baśni ”.

czytanie 454

Na spotkanie przybyły dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Ochronka świętego Józefa” z Cmolasu oraz Niepublicznego Przedszkola „Jagódka” z Jagodnika. Dzieci prowadzone przez panią wodzirej przebraną za wróżkę z bajki wesoło bawiły się , tańczyły ,śpiewały i recytowały wierszyki. Pokaz baniek mydlanych wprowadził je jeszcze bardziej w zaczarowany świat baśni, uśmiechu i wesołej zabawy. Na zakończenie przedszkolaki wysłuchały bajkę , którą przeczytała im bibliotekarka tamtejszej Filii oraz zwiedziły bibliotekę.Dużą radością cieszył się słodki poczęstunek ufundowany przez sponsorów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska, Ostrowy Tuszowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.