Gminny Konkurs pod hasłem „Przyroda, kultura, zabytki gminy Cmolas”

7 listopada w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowach Tuszowskich odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu pod hasłem „Przyroda, kultura, zabytki gminy Cmolas”.

IMG_4471

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i gimnazjaliści z terenu gminy Cmolas. Prace konkursowe mogły mieć formę albumu lub fotografii.

Do konkursu zostało zgłoszonych 19 fotografii i 2 albumy.

Komisja wyłoniła laureatów.

Kategoria klasy IV-VI

Forma album

• I miejsce: Wiktoria Zagroba- SP w Cmolasie

Forma fotografia

• I miejsce: Joanna Myszka- SP w Cmolasie
  • II miejsce: Witold Cyran- SP w Ostrowach Tuszowskich i Bartłomiej Chociaj- SP w Trzęsówce
  • III miejsce: Piotr Myszka- SP w Cmolasie i Bartłomiej Babiarz- SP w Ostrowach Tuszowskich

Kategoria gimnazjum

Forma album

• I miejsce: Patrycja Magda- Gimnazjum w Trzęsówce

Forma fotografia

• I miejsce: Gabriela Micek- Gimnazjum w Cmolasie i Patrycja Mierzejewska- Gimnazjum w Trzęsówce
  • II miejsce: Katarzyna Sorbal- Gimnazjum w Cmolasie
  • III miejsce: Brygida Bujak- Gimnazjum w Cmolasie
  • Wyróżnienie: Ewa Czajkowska- Gimnazjum w Trzęsówce

IMG_4468

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska, Cmolas. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.