Konkurs Bibliotekarz Roku 2014 – oświadczenie

Moi drodzy!

Już samo kandydowanie do nagrody Bibliotekarz Roku 2014 w powiecie kolbuszowskim było dla mnie dużym wyróżnieniem, tego co stało się później zupełnie się nie spodziewałam. Kandydowanie do nagrody ogólnopolskiej przeszło moje oczekiwania.

Chciałabym podkreślić, że ten ogromny sukces, którym jest już sam start w konkursie, nie byłby możliwy bez moich współpracownic, które wykonują doskonałą pracę oraz bez bardzo dobrej współpracy z Wójtem Eugeniuszem Galkiem i władzami gminy. Dużym wsparciem (głównie w pracach nad komputeryzacją biblioteki) była dla nas pomoc Andrzeja Jagodzińskiego, Dyrektora Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej.

Dziękuję Wam wszystkim za już oddane głosy i proszę tych, którzy dotychczas nie zagłosowali o Wasz Głos. Głosowanie trwa do 13 maja.

Danuta Zuba

Jak zagłosować?