Wyjazdowe spotkanie Przedszkolaków z Gminy Cmolas w Ostrowach Tuszowskich

Gminna Biblioteka Publiczna w Cmolasie w dniu 9.06.2015 zorganizowała spotkanie przedszkolaków z gminy Cmolas  z okazji Dnia Dziecka.

IMG_5119Spotkanie odbyło się w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ostrowach Tuszowskich. Na spotkanie przybyły Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Ochronka św. Józefa” z Cmolasu, Przedszkola Niepublicznego „Jagódki” z Jagodnika oraz z Punktu Przedszkolnego „Akademia przedszkolaka” z Cmolasu

Dzieci zapoznały się z pracą Centrum , obejrzały wystawę fotograficzną pt.”Przyroda motywem literackim” pani Stanisławy Rożniał  , wysłuchały bajki pt. „Złotowłosa i trzy niedźwiadki” . Największą atrakcją spotkania był pokaz strażacki . Dzieci miały możliwość założenia kasku i stroju strażaka oraz wejścia do wozu strażackiego. Była to dla nich wielka frajda i uciecha poczuć się prawdziwym strażakiem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska, Cmolas, Ostrowy Tuszowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.