„Wakacyjna przygoda z książką” w GBP w Cmolasie

Zajęcia wakacyjne przeznaczone były dla dzieci, które chciały mile i wesoło spędzić z książką.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uczestnicy mogli wykazać się wiedzą ze znajomości legend polskich rozwiązując quizy i krzyżówki, samodzielnie wykonać ilustrację do wybranych legend czy wcielić się w rolę ich bohaterów. Były wesołe zabawy na świeżym powietrzu takie jak zawody zręcznościowe gry i zabawy ruchowe czy malowanie kredą swoich marzeń na placu przed biblioteką. Piękne kwiaty i zwierzęta wykonywane metodą orgiami długo będą zdobić pomieszczenia biblioteki. Dzieci dowiedziały się również podczas zajęć komputerowych jak bezpiecznie korzystać z komputera i internetu . Na zakończenie otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA