Święto pluszowego misia w bibliotece

W dniu 26 listopada 2015 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Cmolasie jak co roku odbyło się spotkanie z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia połączone z Andrzejkami. Na urodzinową uroczystość przybyli uczniowie klas pierwszych z Zespołu Szkół w Cmolasie.

S1050040Dzieci zapoznały się z historią powstania Światowego Dnia Pluszowego Misia, oraz, wręczyły piękne własnoręcznie wykonane kwiaty i życzenia misiom Milusiowi i Teodorkowi. Z uwagą i zainteresowaniem wysłuchały bajeczkę pt.”Szkoła dla pluszaków ”.
Dalsza część spotkania upłynęła na wesołej zabawie z tradycyjnymi wróżbami andrzejkowymi. Spotkanie umilił słodki poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcia. Pierwszaki po wesołej zabawie , radosne i uśmiechnięte pożegnały się z misiami i biblioteką.

S1050038