Komunikat

Drodzy czytelnicy!
Uprzejmie informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Cmolasie oraz jej filie w Ostrowach Tuszowskich, Porębach Dymarskich i Trzęsówce zostaną ponownie otwarte dla czytelników w środę 6 maja. Działalności bibliotek ograniczona będzie tylko do wypożyczania i oddawania książek. Pozostałe usługi, tj. ksero, wydruk i czytelnia internetowa będą niedostępne do odwołania.
W związku z trwającą pandemią zmieniają się również zasady korzystania z bibliotek. Czytelnik będzie obsługiwany w holu biblioteki, nie będzie miał swobodnego dostępu do regałów, dlatego zachęcamy do zamawiania książek w naszym katalogu online, przez aplikację Messenger, telefonicznie pod numerami telefonów:
Cmolas – 172837725
Ostrowy Tuszowskie – 516901350
Poręby Dymarskie  – 783656452
Trzęsówka – 500101872
mailowo:
Cmolas – biblcmolas@wp.pl
Ostrowy Tuszowskie – bibltuszowskie@wp.pl
Poręby Dymarskie – bibldymarskie@wp.pl
Trzęsówka – bibltrzesowka@wp.pl
lub poprzez spisanie listy tytułów na kartce – realizacja zamówienia w następnym dniu roboczym.
Również godziny otwarcia bibliotek zostaną zmienione. Biblioteka w Cmolasie będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:30 z półgodzinną przerwą na dezynfekcję od 12:00 do 12:30. Filie biblioteczne otwarte będą od wtorku do piątku w godzinach od 13:00 do 16:30. Przy wejściu do Biblioteki czytelnik ma obowiązek zasłonięcia ust i nosa (maseczka, chusta, itp.), zalecane jest również osłonięcie dłoni (rękawiczki) lub dezynfekcja płynem znajdującym się przy drzwiach. W Bibliotece mogą znajdować się maksymalnie dwie osoby, zachowując bezpieczną odległość min. 2 metrów.
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość, ponieważ robimy to dla Waszego i naszego bezpieczeństwa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska, Cmolas, Ostrowy Tuszowskie, Poręby Dymarskie, Trzęsówka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.