Najlepszy Czytelnik roku 2016 w filii w Trzęsówce

W dniu  16 grudnia 2016 r. w Gminna Biblioteka Publiczna Filia Trzęsówka oraz  mobliny punkt biblioteczny przy Zespole Szkół w Trzęsówce odbyło się spotkanie i wręczenie nagród w konkursie  czytelniczym „Najlepsza czytelnik roku 2016”, który  trwał od stycznia 2016 r. do listopada 2016 r.

Konkurs miał na  celu rozbudzić w dzieciach  nawyku czytania i zamiłowania do  książek oraz potrzebę przyjścia do biblioteki.

Spośród czytelników wybrano najlepiej czytających, którzy regularnie wypożyczają w punkcie bibliotecznym  i filii biblioteki.

Nagrodzeni   w konkursie to:

• Rachwał Wiktoria
  • Mokrzycka Milena
  • Mokrzycka Natasza
  • Depa Julia
  • Altamer Eliza
  • Kusak Amelia
  • Chmielowiec Martyna
  • Krupa Konrad
  • Krupa Michał
  • Augustyn Dominik
  • Chociaj Alicja
  • Depa Amelia
  • Kuna Aleksandra

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe na uroczystym apelu w Zespole Szkół w Trzęsówce.

Gratulujemy  wszystkim zwycięzcom konkursu.