Szanowni Państwo

Z przyjemnością informuję, że w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich „Bibliotekarz Roku 2014”, reprezentując województwo podkarpackie, zajęłam IV miejsce, zdobywając w głosowaniu internetowym 721 punktów.

Zajęcia tak wysokiego miejsca w finale ogólnopolskiego konkursu świadczy o docenieniu  dorobku w umacnianiu roli bibliotekarza i biblioteki w rozwoju kulturalnym, wprowadzeniu nowoczesnych form obsługi czytelników, organizacji wielu imprez oraz uczynieniu z Biblioteki atrakcyjnego miejsca edukacji i upowszechniania czytelnictwa.

Wszystkim którzy aktywnie brali udział w konkursie bardzo serdecznie dziękuję za duże zaangażowanie  i poświecenie.

Danuta Zuba, Dyrektor GBP w Cmolasie