Spotkanie przedszkolaków z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci

Dnia 6 kwietnia 2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Cmolasie odbyło się spotkanie czytelnicze  na które przybyły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Jagódka” z Jagodnika i uczniowie z klasy „0”.

Dzieci zwiedziły bibliotekę ,zapoznały się z pracą bibliotekarzy oraz z zainteresowaniem i uwagą wysłuchały bajki o przygodach Samochodzika Franka pt.”Moja Książka”. Wiele radości sprawiła maluchom wesoła zabawa kołem fortuny, klockami i puzzlami . Niespodzianką dla pań bibliotekarek była piękna recytacja wierszy „Okulary” i „Na straganie” w wykonaniu małych gości. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe zakładki do książek i słodki poczęstunek. Przedszkolaki  zadowolone i uśmiechnięte opuszczały bibliotekę.